ABD, Muzammil H. Siddiqi

"KİTABI TÜM ENTELEKTÜEL ÇEVRELERE TAVSİYE ETMEKTEN GURUR DUYUYORUM."

Okur Yayıncılık tarafından 1999 yılında basılan Harun Yahya'ya ait Evrim Aldatmacası: Darwinizmin Bilimsel Çöküşü ve İdeolojinin Arka Planı adlı kitabı okudum. Yazar evrim teorisindeki bilimsel hataları çok büyük bir ustalıkla göstermiş. Kitap çok açık ve ufuk genişletici bir niteliğe sahip. Tutkulu, ancak akademik bir üslupla kaleme alınmış bir eser.

Bu kitap sadece İslam'ın evrim teorisine bakış açısını mükemmel bir şekilde ortaya koymakla kalmıyor, aynı zamanda Müslümanlarla yaratılış konusunda aynı bakış açısına sahip her türlü inançtan insan için çok yararlı bir kaynak olma özelliğini taşıyor.

Bu kitabın içeriğinin yanı sıra basımından da çok etkilendim. Kitabı tüm entelektüel çevrelere tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Muzammil H. Siddiqi Kuzey Amerika İslam Toplumu (ISNA) Başkanı California Devlet Üniversitesi, İslami Etüdler ve Dünya Dinleri Kürsüsü Fullerton, ABD

 

Güney Kazakistan Bölgesi, O. D. Dayirbekov

"KASETLERİNİZİ ÖĞRENCİLERİMİZ BÜYÜK BİR MEMNUNİYETLE SEYREDİYORLAR."

Sizin, Hücredeki Mucize; Evrim Teorisinin Çöküşü; Evrim Aldatmacası adlı kitaplarınızdan hazırlanmış kasetlerinizi Ömür dergisinin baş redaktörü, İhlas Derneği'nin Müdürü'nün aracılığıyla seyrettik.

Sizin 150 kadar kitap ve video kasetinizin 13 dile çevrilip, 54 ülkede yayınlanmakta olduğunu duyduk. İleride kitaplarınızın Kazak diline de çevirilip yayınlanacağına inanıyoruz.

Kasetlerinizi öğrencilerimiz çok memnuniyetle seyrediyorlar ve öğrencilerimizin çoğu Kazak. Ve kitaplarınızı Kazak dilinde görmeyi temenni ediyoruz.

Görüşmek üzere hoşçakalın!

Derin saygıyla,

O. D. Dayirbekov
GKDTA rektör, Profesör
Kazakistan Devleti Sağlık Bakanlığı Güney-Kazakistan Tıp Akademisi

 

Josep Gallifa Roca

Barselona, Ramon Llull Üniversitesi Akademik Rektör Yardımcısı ve Genel Sekreteri

... Bir Katolik Hıristiyan olarak Harun Yahya'nın çalışmalarına çok değer veriyorum. Yazarın, insan ve insanın Allah ile olan ilişkisine dair görüşlerini paylaşıyorum. Materyalist ideolojinin din ve insanlık için ciddi bir tehlike olduğunu düşünüyorum.
Bu çalışma için tebrikler ve kitaplar için teşekkür ederim. Bundan sonra İslam'ın terörü lanetlediğini savunurken elimde daha çok malzeme olacak.

Bu çalışmanın inanmayanların inancı anlamasına yardım edecek entelektüel temeli sunduğuna inanıyorum. Bu, oldukça önemli olmasına rağmen hiç de kolay olmayan bir şey, özellikle de Batı medeniyeti için.


Profesör Nancy F. Millis


Avustralya, La Trobe Üniversitesi

... Üniversite üyeleri arasında bu kitaplardan faydalanmak isteyecek kişiler için, kitapları ortak kullanıma dahil ettim. Farklı dinlerden ve kültürlerden tüm akıllı insanların terörizmi yok etmek için işbirliği yapmasıyla ilgili düşüncelerinizi kesinlikle paylaşıyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.


ABD, DR. AHMED H. SAKR


"HARUN YAHYA'NIN ESERLERİNDEN BAZILARINI ABD'DEKİ BİRÇOK

PROFESÖRE VE ÖĞRENCİYE GÖSTERDİM; HEPSİ ÇOK ETKİLENDİ"

Bir biyoloji profesörü ve başta Beyrut Amerikan Üniversitesi ve daha sonra ABD Illinois Üniversitesi olmak üzere tüm hayatım boyunca eğitim görmüş bir araştırmacı olarak, Harun Yahya'nın eserleri karşısında büyülendim ve çok etkilendim. Yazdığı ve tercüme edilen kitaplarının, videolarının ve kasetlerinin sayısı bir insanın tahayyül edebileceğinin çok ötesinde.
Türkiye'yi ve Türk insanlarını Harun Yahya gibi bir araştırmacıya sahip oldukları için tebrik etmek istiyorum. Ayrıca Türk hükümetini de bu özelliklere sahip bir yazara sahip olduğu için tebrik etmek isterim.

Eğer Türkiye uluslararası alanda tanınmak istiyorsa, Harun Yahya'nın ismi Kral Faysal Ödülü ve Nobel Ödülü komitesine sunulmalıdır. Biyoloji bilimine olan katkılarından dolayı kendisi takdir edilmeye hak kazanmıştır. Böyle bir girişimle Türkiye, uluslararası alanda ön saflarda ismi duyulan bilim adamlarına sahip ülkelerden birisi olacaktır.

Ben, 52 kitap ve kitapçığı yayınlanmış bir Amerikan vatandaşı olarak yazarın eserlerinden çok etkilendim. Ayrıca kendisinin eserlerinden bazılarını ABD'deki birçok profesöre ve öğrenciye de gösterdim. Hepsi de çok etkilendi ve yazarın tüm eserlerinin dünya çapında yayınlanmasını istiyorlar. Allah Türkiye'yi ve herkesi korusun.

Saygılarımla,

Dr. Ahmad H. Sakr  İslami Bilgi Vakfı Başkanı


YUGOSLAVYA, MİROLJUB PETROVİC

"HARUN YAHYA'NIN KİTAPLARINI VE VİDEO KASETLERİNİ GÖRDÜKTEN SONRA SADECE ONUN ESERLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM"

Harun Yahya'nın kitapları ve videoları hakkında kısaca düşüncelerim:

Yıllardır Yugoslavya'da, yaratılış kavramını doğrulama alanında en tanınmış bilimsel kuruluşlarla birlikte çalıştım, onların kitaplarını bastım ve video kasetlerini hazırladım. Ancak Harun Yahya'nın kitaplarını ve video kasetlerini gördükten sonra sadece onun eserleri üzerinde çalışmaya karar verdim.

Bu eserler o kadar hayranlık uyandırıcı ki, herhangi birine onların muhteşemliğini anlatmak imkansız. O kişinin benim hissettiklerimi anlayabilmesi için mutlaka kitapları ve videoları görmesi gerekiyor.

Miroljub Petrovic Jeolog
Doğal Etüdler Merkezi Başkanı


Mustafa Sungur Ağabey

Nur talebesi muhterem ağabeylerden olan ve Bediüzzaman Said Nursinin mutlak vekilim diyerek Risale-i Nurları emanet ettiği büyük dava adamı Mustafa Sungur Ağabey, 30 Ocak 2007 günü İstanbulda bir sohbetinde, İslam ahlakının Rusya dahil birçok ülkede hızla yayıldığını vurgulayarak, iman hizmetinde Adnan Oktarın eserlerinin büyük etkisi olduğunu ifade etmiş ve bu eserlerle ilgili şu övücü yorumu yapmıştır:

Daha önce biz biraz geri duruyorduk, risalelerden başka kitaplarla ilgilenmiyorduk. Fakat neşriyat (yayınlar) aleminde Harun Yahya (Adnan Oktar)nın eserlerinin elmas hükmünde olduğunu gördük maşaAllah.

Müstesna Bir Efendi Adam

Vakit Gazetesi, 23.05.2007

Sonradan Adnan Oktar Hoca Efendi ve talebeleriyle çok karşılaştık, çok görüştük. Onlarda Vatan, Millet, Din ve Devlet sevgisinden başka bir şey görmedik.

Hemen hepsi namaz kılıyorlardı. Bacılarımız dedikleri, kimi sanatçı, kimi aktris, kimi manken, kimi ilmi kariyere mensup kız kardeşlerimizin hepsi de namaz kılıyorlardı.

Özellikle gençlerde en küçük bir itikadi hataya rastlamadım. Kendilerinde ihlas, samimiyet, vefa, sadakat, fedakarlık ve insanlıktan başka bir şey görmedim. Hepsi de sonuna kadar samimi Atatürkçülerdi.


Vakit Gazetesi, 25.02.2003

Adnan Hocadan bahsediyormuş. O dünyada eşi az bulunan, emsalsiz, kibar, efendi, inançlı, ihlaslı, bilgili ve hakikat dışı safsata bilgileri silip atmakta kararlı Adnan Oktar Hocadan

Sayın Oktar şeyhlik iddiasında bulunmak şöyle dursun Kendisine Hoca denildiği zaman bile yüzü kızaran son derece edep sahibi bir mümindir.

İnanıyorum ki, ilerinin tarihçileri Sayın Adnan Oktarı Evrim teorisini İflas Ettiren Bilgin diye yazacaklar.


Dr. Ebubekir Sifil

Milli Gazete, 30.07.2005

Muhterem Harun Yahya (Adnan Oktar hoca)'nın inisiyatifinde yürütülen çalışmalar gittikçe geniş bir yelpazeye dağılarak genişliyor.

Gerek basılı yayınlardaki görsellikle, gerekse CD'lerin görsel imkânlarıyla desteklenen anlatım tekniği bu yayınlara gerçekten ayrı bir karakter veriyor. Öte yandan basılı ve görsel yayınlarının belli başlı dünya dillerine çevrilmesi ve faaliyetlerinin internet siteleriyle yaygınlaştırılması, dile getirdikleri doğruların bütün dünyaya iletilmesi anlamına geldiğinden, gerçekten gıpta edilecek bir başarıyı işaret ediyor. Bir süre önce internette Pakistan'dan "klasik" tabir edilen bir eğitim kurumunun sitesinin "linkler" bölümünde mezkûr (sözü edilen) sitelerden birinin adına rastladığımda önce şaşırdığımı, sonra "helal olsun" dediğimi hatırlıyorum

Zeki Ceyhan


Milli Gazete 04.09.2003

İyi ki Harun Yahya var!

Harun Yahya harıl harıl eserler vermeye devam ediyor. Bu eserlerinden biri İslam Birliğine Çağrı ismini taşıyor. İçinde yaşadığımız olumsuz şartlarda Harun Yahyanın bu gayretli çalışmaları bize adeta ilaç gibi geldi ve bir solukta bu önemli eserin büyük bir bölümünü okuduk. ... Harun Yahya ile ilgili bir üçünçü eser ise Harun Yahyanın eserleri hakkında Dünyadan Yankılar Bu çalışmaya baktığımız zaman kimileri farkında olmasa da dünyada bir Harun Yahya fırtınası estiğini görüyoruz. Bazen bir sporcu ile adımızı duyurmaya çalıştığımız dünyada büyük bir Harun Yahya hayranlığının yaşanması doğrusu bizi çok mutlu etti.


Milli Gazete, 31.01.2004

Harun Yahya Uyarıyor

Harun Yahya hiç boş durmuyor, tabir caizse gece gündüz çalışıyor.

Ve insanımızı uyarıyor.

Hiç şüphesiz Harun Yahyayı bizden iyi tanıyorsunuz. Eserlerinin çoğunu da muhakkak okumuşsunuzdur.

Bizim yapmak isteğimiz size Harun Yahya methiyesi yapmak değil. Zaten Onun böyle bir methe ihtiyacı yok.

Bu gayretli çalışmalarından dolayı Harun Yahyaya hem teşekkür ediyor hem de başarılarının devamı için duacı oluyoruz.

Çoğu insanın ufacık dünya çıkarları için değişim türküleri söylemeye başladığı bir ortamda Harun Yahyanın tavizsiz dimdik duruşu bize umut veriyor.

Geleceğe bakışımızı değiştiriyor.


Suat Gün

Önce Vatan Gazetesi, 20.06.2005

Bilim Araştırma Vakfının Gelecek Bin Yıla Hitap Eden Çalışmaları

Sn. Adnan Oktar Bey'in 25 yıllık çalışmalarını ifade eden reklam ve tanıtım çalışmalarını bazı gazetelerde gördüm. Yaptıkları bazı CD'leri televizyonlardan izledim. Bazı kitapları ve çalışmaları yakinen inceledim. Gerçekten her türlü övgünün üstünde muazzam bir çalışma yapıldığını gördüm. Bu çalışmaların milletimizin ruhunda gerekli titreşimleri yaparak milletimizi uykudan uyandıracağı, yeniden insanlığa liderlik edecek yeni bir rol almak üzere ayağa kaldıracağı kesindir.


Ayşe Su Ar

Akit Gazetesi, 16.06.2001

Sayın Harun Yahyanın tüm kitaplarının internet sitelerinden ücretsiz olarak okunma olanağının sunulması, Bilim Araştırma Vakfı üyelerinin bu konudaki hassasiyetlerini, samimiyetlerini ve kararlılığını bir kez daha kanıtlarken, aynı zamanda sadece Allah rızası ile çıktıkları bu yolda insanoğlunun aradığı barış ve huzuru yok eden engelleri ortadan kaldırmak için canları ve malları ile mücadele ettiklerini göstermektedir.


Bülent Alan

Milli Gazete, 05.10.2003

Harun Yahya ve Eserleri

Birkaç kitap ve cd ile bu hizmeti başlattıklarında doğrusu ben bile bu kadar kapsamlı bir hizmete dönüşeceğine ihtimal vermiyordum.

Belgeseller, tarihi olayların iç yüzü ve hepsinden önemlisi Masonların dünya hakimiyetini kurma gayretlerinin bütün ayrıntılarını kamuoyu onların eserlerinden keşfetti.

Adnan Hocayı tanımıyorum kendisiyle hiç görüşmedim de ama ortaya koydukları eserler her türlü takdiri hak eden kalite ve anlayıştadır. Bu şuur ve bilinç yarınki Türkiyenin kurulmasında önemli bir mihenk taşıdır. Kendilerini tebrik ediyorum. Allah hizmetlerini daim kılsın. Yaptıkları her çalışma bir yerlerde yankı bulmakta, birçok gerçeği aydınlatmaktadır.


Afet Ilgaz

Milli Gazete, 13.06.2003

Harun Yahyanın bütün kitaplarını evinizde bulundurmalı ve okumalısınız. Hayatı, çeşitli yönleriyle tanıtan ve sıkmayan bilimsel bir ciddiyeti olan bu kitapları seveceksiniz.


Metin Hasırcı

Vakit Gazetesi, 27.10.2004

İftar Bereketinde Dostluklar

Harun Yahya ve zerafet timsali değerli arkadaşlarının davet buyurdukları iftarda Harun Yahya Hocanın nezaket itikat dolu misalleri gönlümüzde makes buldu.


Hüseyin Öztürk

Vakit Gazetesi, 10.08.2003

Harun Yahyadan Sevenlerine Selam

Harun Yahya, çilenin her rengini, her derdini yaşamış bir insan. Çileyi böylesine bertaraf edip, onu yaşanabilir hale getirmek ve hayattan zevk alabilmek ise hiç kolay değil.

Harun Yahya bu işi nasıl beceriyor kendisine imreniyorum. Onun çektiklerini, hakkında yazılan çizilenleri, konuşulanları, iftiraları normal bir insanın kaldırması mümkün değil.

Bırakın kaldırmasını, dayanmasını, hayatta kalması mümkün değil. Başkası olsa, hem kendisine hem dünyaya, hem insanlara küser ve bitkisel hayata girer.

Önceki gün Harun Yahyayı ziyaret ettim, birlikte çay içtik. Sohbetimiz boyunca kendisinde gördüğüm cevvallik, geleceğe umutla bakması, çalışmayı nefes alıp vermekle yarıştırmak istemesi ve asla hiçbir konuda umudunu yitirmemesi bende derin izler bıraktı.

Harun Yahya ve çalışma arkadaşlarının hizmet anlayışında asla hiçbir şikayete yer yok. Hayata devam ettikleri gemilerini hep; barış, sevgi, hoşgörü ve iyilik limanlarına bağlamışlar. Yaratılanı hoşgör, Yaratandan ötürü felsefesi, sokaktaki hayat için doktrinleri olmuş.


Vakit Gazetesi, 28.07.2004

Geçtiğimiz günlerde bir dost meclisinde Harun Yahya ile birlikte olduk, yine her zamanki gibi dinamikliği ve ruhunun gençliği üzerindeydi.

Günlük meseleler üzerinde sohbet ettik. İslam ülkelerinin mevcut durumlarından konuştuk, siyaset, sosyal hayat, kültür ve medeniyet üzerine fikir alışverişinde bulunduk.

Harun Yahyanın en büyük özelliği, dinlemesini çok sevmesi, kim ne konuşursa konuşsun, herkesi sonuna kadar dinliyor söyleyeceği bir söz varsa, kısa ve öz düşüncesini ifade ediyor, yoksa Allah razı olsun deyip geçiyor.


Abdurrahim Karakoç

Vakit Gazetesi, 17.02.2004

İtham yok, iftira yok, afaki laf ebeliği yok. Ayetler, hadisler ile söylüyor Harun Yahya söyleyeceklerini.

Said Nursi Hazretleri, zihinlerdeki şüphe ve tereddütleri izale ederek (yok ederek), insanların hakiki imana dönüşleri için bir ömür feda etmişti. Çok insanı hatadan hakikate çevirmeyi başarmıştı. Bıraktığı eserler hizmete devam etmektedir. Allah (cc) ondan razı olsun.

Harun Yahya ve genç muhibleri ise insanlık alemini siyonizmin inkarcı bataklığına sürükleyen sözde ilim adamlarına alternatif tezler sunarak halkımızı aydınlatmaya çalışıyorlar.


Vakit Gazetesi, 08.03.2007

Allah (cc), Adnan Oktar (Harun Yahya) ve arkadaşlarından razı olsun..

Mücadeleleri Allah indinde kabul görecektir.. Eserlerinin 57 dile çevrildiğini söylersem, yaptıkları hizmet çok daha iyi anlaşılır...


Nusret Çiçek

Vakit Gazetesi Bir harf öğretene köle olurken bin harf öğretene düşman mı olalım?

... Bu hizmet yarışına katılanlardan hangisini saysak ki?

Adnan Hoca da bunlardan bir tanesi

Yapmış olduğu ilmi çalışmalar tek kelime ile şaheser ama, kimileri bu ışık kümelerinden rahatsız olunca, geçmişte başına gelmeyenler kalmadı. Uyuşturucu kullanmak suçlamasından tutun da akıl hastalığına kadar bir dizi iftira, baskı, tehditler

Sanatkarın aynası eserleridir

Adnan, her şeyi ile bir hizmet adamı. Atasının maymun olduğunu söyleyen ateist bir bayana Yaratılış Atlasını verdiğimde önce kızdı, okuduğunda Darwinizm'i yeniden düşüneceğini söyleyince anladım ki bu tip ilmi çalışmaların manevi meyvesi Adnan Hoca gibilerin hesabına yazılıyor

Sesi soluğu şan ve şöhret namına çıkmayan daha nice halk ve Hak aşıkları

Başta Bediüzzaman olmak üzere onların tezgahlarında insanlık dokunmasaydı, şimdilerde bu ülkede kim bilir hangi atmosfer kuşağında kaybolup gidecektik. Ne var ki, İslam öğretisi bir harf öğretenin kölesi olmayı teşvik ederken, zamanımızda bin harf öğretenlere deli gömleği giydirilerek sürülüyor, dövülüyor, sövülüyor İşte burası üzücü ve hem de düşündürücü.


Nahit Menteşe

Eski Bakan ve Milletvekili

Bilim Araştırma Vakfı ve Milli Değerleri Koruma Vakfının ülke meseleleri ile ilgili birçok konferansına katıldım, bazılarında konuşma da yaptım. Bunlardan biri, Lefkoşaya ülkemizden uçak kaldırarak, ileri gelen aydınlarımızı, siyaset adamlarımızı, yazar, gazeteci, asker ve sivil toplum kuruluşu liderlerini Kıbrıs milli davasına destek vermek amacıyla bu vakıflarımızın götürdüğü konferanstır. KKTCnin sayın 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş Beyefendinin de yaklaşık bir saatlik bir konuşma yaparak bizi kardeşçe kucakladığı bu konferansta ben de bir konuşma yapmış ve bu Kıbrıs konferanslarının Ankara ayağına da izleyici olarak katılmıştım.

Adı geçen vakıflarımız memleketimizin birer değeridir. Ülkemizin özellikle dış politika konularını ele alarak devletimizin yüksek menfaatleri doğrultusunda bunları işleyen bu vakıflarımızın, yetişen nesillerimize de birer örnek olduğunu düşünüyorum. Dinamik, fedakar, gönüllü gençlerden oluşan bu vakıfların çalışmaları devletimizin, ülkemizin ve insanımızın değerini yükselten, milli çıkarlarımızı gözeten çok olumlu gayretlerdir. Bir sivil toplum kuruluşu olarak devletimizin yürüttüğü politikalara destek veren, açılım yapan, aydınlatıcı ve yön verici çalışmalardır. Bu oluşumu kuran ve yürütenlerin çalışmaları takdire şayan hizmetlerdir.


Prof. Dr. Salih Tuğ

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim E. Üyesi

Harun Yahya imzasıyla telif edildiği görülen yazılı yayınların İslami kültür ve genelde çeşitli dini veya bilimsel konular hakkında bilgi edinmek isteyen her yaştaki insanlara faydalar sağlayacağı açıktır.


Prof. Dr. Cemal Anadol

Azerbaycanda üç üniversitede asli profesörüm akademisyenim Sizi geçen gün bir televizyon programında takip ettim. Size karşı bir takım insanların bütün kötü düşüncelerini mükemmel şekilde sildiniz attınız, sizi tebrik ederim. Yalnızca Türk insanı için değil, aynı zamanda tüm insanlık için gurur verici bir kişisiniz.*


Dr. Nazire Abbaslı

Bu gün yalnızca Azerbaycanda değil tüm Rusyada ve Türk Cumhuriyetlerinin hepsinde Adnan Oktarı biliyorlar. Onu bir bilim adam olarak tanıyorlar. Bu da tabi gurur verici bir şeydir.* -


Ahmet YÜTER

Gazeteci-Yazar, Sur Dergisi

İşte farklı bir hizmet anlayışıyla yola çıkan muhterem HARUN YAHYA beyefendi ve arkadaşlarının hizmet açılımlarında bilebildiğim, görebildiğim kadarıyla ben böylesine bir ışıklı, iştiyaklı gayret fedakarlıkları sarahatle müşahede edebilmekteyim.

Bu güzel insan ve arkadaşları Asr-ı Saadet ikliminin günümüzdeki ENTELEKTÜEL VECHESİ... İnsanı ve inancını yaşatma adına zahmete talip olup, rahmete sahip olabilene ne mutlu!


Rahim ER

Gazeteci-Yazar, Türkiye Gazetesi

Hem Adnan Oktar Beyi ve hem de onun etrafında toplanmış gönüldaşlarını tebrik ediyoruz. Adnan Bey, yıllarca çile çekti, hapislere düştü vazgeçmedi, korkmadı, caymadı, yılmadı. Gönüldaşları ise her türlü iftiraya rağmenFahri Başkanları'na karşı sevgi ve bağlılıklarında sağlam durdular. Birlik ve beraberliklerini devam ettirdiler.


Sami ÖZEY

Gazeteci-Yazar, Vakit Gazetesi

ADNAN OKTAR... HEM DİNDAR, HEM CENTİLMEN...

Harun Yahya müstear ismiyle yazan Adnan 0ktar hocayı tanımayanınız var mıdır bilmiyorum, ama ben yakinen tanırım hocayı. Eserlerini takip ederim ve de onlardan bilgilenirim. İnsanlarla olan diyaloğunda, sevecendir, samimidir Adnan 0ktar. Vakurdur ve ceddi 0smanlı gibi dik duruşludur.

Yazdığı eserlerle kimbilir kimlerin imanla şereflenmesine vesile oluyor, kimlerin doğruyu görmesine sebep oluyor Adnan 0ktar! Eserleri, Türkiyede olduğu gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde de büyük ilgi görmekte. Değerli dostlarım; özünde Allah (cc)ın rızasını kazanmak olan bu gayretin sonunda ise milyonlarca insan hidayeti buluyor.. Allahsızlığı, kitapsızlığı, yaşam biçimi yapmış bazı kişiler, iftira üstüne iftira attılar, başta Adnan 0ktara ve bu gençlere.

Allah (cc) yollarını açık etsin. Allah (cc) onlarla beraber olsun...

Abdurrahim Karakoç - Vakit Gazetesi

KİTAPLARIN HÜNKARI

Hiç böylesini görmemiştim. Kargo getirince tek kitap olduğuna bir türlü inanamadım.

Hiç görmediğim bir kitap.

Tarttım kitabın ağırlığı tam 7 kilogram.

7 yaşındaki çocuk yerinden kaldıramaz. Sözünü ettiğim ve hakkında tanıtım yazısı yazdığım kitabın adı: YARATILIŞ ATLASI. Yazarı ise Harun Yahya. Namı diğer Adnan Oktar Hoca.

Reklam sayfaları hariç 764 sayfa. Değme kitaplığa zor sığar.

Konusu mu?

Sevgili okurlar YARATILIŞ ATLASI, Darwin'ci güruhun evrimci cahillerini sinirlendirecek bir kitap.

Görürlerse, içini açıp bakarlarsa, hele bir de ne dendiğini anlarlarsa, mutlaka cin çarpmışa dönerler.

Peki inanır mı evrimci güruh?

İşte orasına hiç ihtimal vermiyorum.

Allah'ı inkar yolu yaratılışı inkarla başlar. Yaratan yoksa (Yüce Allah'ı tenzih ederiz.) din olur mu? Böyle cahil dinsizlerde hiç akıl bulunur mu?
İnançlarının çürütüld
üğüne kani olmuşlar ki Milli Eğitim Bakanlığı'ndan "evrim teorisi"ni (safsatasını) okullarda daha çok, daha geniş tafsilatlarla (ayrıntılarla) zorla kabul ettirmek istiyorlar.

YARATILIŞ ATLASI, cühela takımına 10 bin yıllık, 100 bin yıllık, 1 milyon, 5 milyar, 500 milyar yıl önce yaşamış canlıların ayan-beyan fosillerini ve bugünkü cinsleriyle karşılaştırmalarını gösteriyor.

Ellerine, dillerine, imanlarına, ihlaslarına sağlık.

Eh ne yapalım, evrimci güruh temelli sinirlenecekmiş bu kitabı okurlarsa.

Doğrudur kitapta hiçbir açık bırakılmamış.

Duydunuz mu bilmiyorum sergisini de açmışlardı.

. Unutmadan hemen söyleyeyim. Bu kitap henüz birinci cildidir. Mutlaka arkasından ikinci cildi gelecek.

Kuzey ve Güney Amerika'da, Avrupa'da, Afrika'da ve Ortadoğu'da, Çin, Avustralya ve Yeni Zelanda'da bulunan fosillerin resimleri ile günümüzde hayatiyetini devam ettiren canlı varlıklar, ağaçlar hiçbir değişime uğramadan gördüğümüz şekilde var.

Evrim diye bir saçmalık yoktur, olamaz.

Tebrik ediyorum Harun Yahya'yı ve çalışma arkadaşlarını.

İnanmayanı kitabı tedarik etmeye davet ediyorum.

Canlı gibi gözüken çam kozalağını, çınar yapraklarını, balıkları, denizyıldızlarını, kertenkeleleri, midyeleri, kırkayakları, arıları, çeşitli hububatı, yılanı, kuşları görmenizde fayda var.

Ben at fosiline, jaguar fosiline ve kartal fosiline hayran kaldım.

Milyon yıl önce de şimdikine benziyorlar.

Maymun fosili de var kitapta. Zerre-i miktarda değişime uğramamış.

Gitti evrim safsatası, geldi Yaratılış Atlası.

Herkese tavsiyem, bu hazine eserden kütüphanelerine almalarıdır. İnsanlar için önemlidir.

Mehmet Şevket Eygi / Milli Gazete 06 Şubat 2007

EVRİM ZORBALIĞI

Bir kısım ateistler evrim teorisi konusunda dehşetli bir terör fırtınası estiriyor. Hatta bir valiyi, ildeki bir kütüphaneye EVRİM TEORİSİNİ ÇÜRÜTEN BİR KİTAP (Yaratılış Atlası) aldırdığı için medyatik lince tabi tuttular.

Evrim teorisi konusunda şu gerçekler bilinmelidir:

- . Allah'a iman eden kimsenin evrim teorisine inanması mümkün değildir.
- Evrim teorisini mutlak bir doğru olarak göstermek, büyük bir sahtekarlıktır.
- Evrim teorisinin doğru olduğuna iman etmeye çağırmak, işte bu ayrı şeydir ve kimsenin böyle bir zorbalık yapmaya hakkı yoktur.
Evrimcilerin cesaretleri varsa, buyursunlar bir televizyon kanalında ilmi bir açık oturuma katılsınlar.
Evet, cesaretleri var mıdır?

Diğer Siteler - Email - Üye Ol

TÜRKÇE KURAN-I KERİM - BİZE DESTEK OLUN - KİTAPLAR - FİLMLER
MAKALELER
- HADİS KÖŞESİ
- DÜNYADAN YANKILAR