Harun Yahya'nın çalışmalarının dünya çapındaki etkisini gözler önüne seren en önemli hususlardan biri de, bu çalışmalar vesilesiyle iman eden veya imanı güçlenen çok fazla sayıda insan olmasıdır. Bununla ilgili olarak pek çok okur mektubu ve mesajı ulaşmaktadır. Bu sitede sadece az bir kısmına yer verdiğimiz bu mesajlar, Harun Yahya'nın eserlerinin oluşturduğu büyük etkinin sadece birkaç örneğidir.

Sizin Rusça her kitabınızı okuyorum. Sibirya'da yaşıyorum. Eşim Rus. Sizin kitaplarınızın ve Kuran'ın yardımıyla din olarak kendine Müslümanlığı seçti. Dinimizi Kuran ayetleriyle açıklayıp bize doğru yolu gösteren, böyle güzel bir insan olduğu için çok mutluyum. Allah çabalarınızı artırsın ve insanlığa çok daha etkili kılsın.
Mohammad Arif - Riyad

Müslüman olarak imanım her zaman kitaplarınız sayesinde güçlendi. Allah sizi ödüllendirsin. Öğrendiklerimi milyonlarca İngilizce bilmeyen Müslüman kardeşlerimle paylaşmak istiyorum. Bu yüzden sizden çalışmalarınızı Hausa diline çevirmek için izin istiyorum. Bir avukatım ve izninize ihtiyacım var. Selamlar...
Nuraddeen Ayagi - Nijerya

Selam. Ben Kosova'dan bir Müslümanım. Daha önceki hayatımın nasıl olduğu önemli değil. Ama Harun Yahya'nın kitapları sayesinde kendimi "daha da fazla" Müslüman hissediyorum. Bu şekilde düzenli olarak namaz kılmaya başladım. Daha önce düzenli olarak namaz kılmıyordum. Karanlığa doğru giderken kendimi daha doğruya giderken görüyorum. Harun Yahya'nın kitapları sayesinde artık dünyayı çok farklı görüyorum. Allah'ın yardımıyla kitabın İngilizce'den Arnavutça'ya tercümesini yapıyorum. Size göndereceğim, böylece Arnavutluk'tan okuyucular faydalanabilirler. Size herşeyin en iyisini dilerim.
Ali Avdiu - Kosova

Harun Yahya'nın bazı kitaplarının tercümesini bizzat tamamladıktan sonra imanımın kuvvetlendiğini hissettim ve kendimi Harun Yahya gibi Allah'a adamak için söz verdim. İnşaAllah birkaç yıl içinde Türkiye'deki toplumda nasıl değişiklikler olduysa, Harun Yahya eserleri Tayland'da da bir değişiklik yaratacak.
Zaki - Tayland

Merhabalar, İslam dinine yeni döndüm, Allah'a şükürler olsun. Bunda Sayın Yahya'nın çalışmalarının payı çok büyük. Bu nedenle minnettarlığımı iletmek isterim... Harun Yahya'nın açıkladığı konular vesilesiyle kazandığım netlik sayesinde şaşkınlık içindeyim, ki bu konuda milyarlarca insanın kafası karışık durumda... Zamanınız için teşekkür ederim.
Tom Malies

Şimdi Evrim Teorisinin Çöküşü'nü okudum ve harika. Düşündüğüm her soru (lisede biyoloji dersinde okuduğum konularla ilgili kafama takılan) ve cevabını bulamadığım sorular cevaplandı. En belirgini bakterilerin antibiyotiklere karşı bağışıklık kazanması. Bu kitabı bu kadar açık ve ücretsiz yaptığınız için çok teşekkürler. Bu çalışma sayesinde Allah'a olan inancım çok daha kuvvetlendi.
Christopher

Bu güzel bir internet sitesi. Maşa-  Allah. Çalışmalarınız bana çok faydalı oldu. Özellikle de Dünya Hayatının Gerçeği adlı kitabınız. Bana  Allah'a bağlanmam konusunda ilham verdi. Bence videolar, kasetler ve kitaplar hazırlayıp bunları ücretsiz olarak sunmanız çok asil bir davranış. Birçok kişi Allah'a daha fazla yakınlaşmak istiyor, ama bu bilgiye ulaşmaya paraları yetmiyordu. Allah sizi yaptıklarınıza karşılık olmak üzere fazla fazla ödüllendirsin. Size, İslam'ı dünyanın her köşesine yaymak için güç ve yetenek vermeyi sürdürsün.
Sr. Rahmah - Nijerya

Çalışmalarınızın büyük bir kısmını okudum ve bunlara şahit oldum. Yıllardır doğruyu arıyordum, ama bulmayı başaramamıştım... Birçok insan birçok şey söyledi, ama hiçbiri bir anlam ifade etmedi. Ama sizin kitaplarınız ve makaleleriniz çok fazla şey ifade etti... Size ve sizinle birlikte çalışan kişilere teşekkür etmek istiyorum... Bize göremediğimiz, ama aslında var olan şeyleri gösterdikleri için... Dinim için yaptığınız herşey için teşekkürler. Allah sizi korusun, sizi ve hepimizi sadıklardan kılsın. Hepimiz Kuran'ın ışığını görelim ve İslam dünyayı yönetsin.
Sardar Umair Ali Khan Saddozai - Pakistan

Selam, size ilk kez yazmaktan ve size her konuda yardım etmek istediğimi bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bunu yapmak istememin nedeni kişisel olarak Harun Yahya'nın eserlerinden çok fazla istifade etmiş olmamdır. Şu ana kadar 30'dan fazla kitabınızı bilgisayarıma yükledim. Onları sürekli olarak ve severek okuyorum. Benim Allah'a olan imanım üzerinde çok büyük etkileri oldu. Kuran ve sünnet hakkında çok fazla bilgim olmasına, İslami halk konuşmalarına katılmama rağmen, beş vakit namazlarımı yaptığım şeye inandığım için yapmıyordum. Ama Allah'ın bana bir gün gerçekleri göstereceğini umuyordum. Darwinistlerin ortaya attığı varsayımlar kafamı çok karıştırmıştı ve ikileme düşmüştüm. Ama şimdi, Allah'ın rahmeti sayesinde, Harun Yahya'nın kitaplarıyla Allah'a olan güçlü ve tam imanımı geriye kazanmayı başardım. Bunun ardından aklımdaki boş, birbiriyle çelişen iddiaları bir kenara attım. Bundan sonra benim ahlaki yükümlülüğüm başkalarının da bunlardan istifade etmelerini sağlamak ve onların Yaratıcımız olan Allah ile içten bir bağ kurmalarına vesile olmak. İlk teşebbüs olarak Nijerya Öğrenciler Birliği Başkanı ile irtibat kuracağım ve bu kitapları ülke genelindeki liselerdeki öğrencilere tanıtma ve duyurma konusunda bana nasıl yardımcı olabileceğine bakacağım. Bence bu iyi bir başlangıç olacaktır. Bundan başka Nijerya'da konuşulan birçok dile çeviri yapabilecek çok sayıda arkadaşım var. Bunda bir sorun olmayacaktır.
Musa Dayyib Harun - Nijerya

Selam, siteniz evrenin Yaratıcısı olan Allah'la olan bağlantımın kurulmasına yardımcı oldu ve imanımı pekiştirdi ve hayatın gerçeğini anlamamı sağladı. Yüce Allah sizi bu çalışmalarınızdan dolayı nimetlendirsin.
Adam Elder - ABD

Arkadaşlarım dahil, bizler 2 ay öncesine kadar çok günahkar insanlardık. Hep nefislerimize yeniliyorduk. Ama bir gün Harun Yahya'nın sitesine denk geldim ve araştırdım, hatta Türkiye'den VCD'lerini ısmarladım ve arkadaşlarımla beraber izledik. Hepimiz yanlış yaptığımızı anladık. Ve sonuç, Cenab-ı Allah kalplerimize ışık serpti. Bizler de herşeye tevbe edip bundan sonrası için sadece Allah'a kul olabilmek icin yaşayacağımıza karar verdik.
İsviçre

Selam Sevgili Harun Yahya. Lütfen bu mesajımızı kardeşim Harun Yahya'ya iletin. Teşekkürler. Çalışmalarınız ve eserlerinizi gerçekten takdir ediyorum ve bedava olarak yükleme fırsatı verdiğiniz filmleri seyretmeyi çok seviyorum. Allah tüm çabalarınız için sizi ödüllendirsin ve size cennetini versin. Sadece sizin için değil, eserleriniz konusunda size yardımcı olan herkes için dua ediyorum. Fark edeceğiniz gibi ben zaten bir Müslümanım ve eserlerinizin benim üzerimde çok fazla etkisi oldu. Allah'ın Yüceliğine ve Dünya'nın yaratılışındaki kusursuzluğa olan imanımı güçlendirdiler. Kitaplarınız çok özlü ve kolay anlaşılabilir bilgi ile dolu. MaşaAllah.
Bilal Chbib - Almanya

Allah'ın rahmeti üzerinize olsun. Arnavutluk'ta yaşıyorum. İnternet siteniz sayesinde eserlerinizle tanıştım. Bu eserler benim dünyamı değiştiriyor. Gerçekten çok ilgi çekiciler ve gerçekçiler. Beni etkileyen Kuran'ın ışığı ile ilham bulmuş yaşamın farklı yönlerine olan yaklaşımınız. Bize şimdiye kadar bilmediğimiz çok fazla şey öğrettiniz ve gerçek imanı daha iyi anlamamızı sağladınız. Kuran'ı uygulamamıza yardımcı oldunuz. Çalışmanız gerçekten muhteşem ve sizi bu konuda teşvik etmek istiyorum. Allah size tüm nimetlerini bağışlasın ve doğru yoluna sizi iletsin.

Sizin çalışmalarınız, şimdiye kadar rastladığım kaynaklar içerisinde bana ve tüm Arnavutluk'taki insanlara Allah'ı tanımak ve O'nun büyüklüğünü kavramak için en büyük yardımı yapıyor.
Belki biliyorsunuzdur Arnavutluk'ta, medya ve televizyon en dejenere ahlaki eğitimi veriyor ve bu da en çok çocukları etkiliyor. Bu alanda bence sizin materyalleriniz olabilecek en uygun çözüm. Bugünlerde internetten yüklediğim çocuklarla ilgili eserlerinizi okuyacağım. Bunları çevirmeyi istiyorum.
Altin - Arnavutluk

Selamun Aleyküm! Harun Yahya'nın eserlerinden bir bölüm okuduğumda ve birkaç videosunu izlediğimde uzun zamandır aradığım gerçeği bulduğumu anladım ve iman ettim. Daha önce Türkler hakkında birtakım önyargılara sahiptim ve onların İslam'ı iyi temsil etmediklerine inanırdım. Ta ki Harun Yahya'yı tanıyana kadar. Harun Yahya imanlı bir Türk. Umarım Allah daha pek çok insanı sizin yolunuza sevk eder. Allah Harun Yahya'ya ve yardımcılarına güç kuvvet versin. Allah inananları korusun. Allah'ın selamı üzerinize olsun.
Redouan - Almanya

Sizin eserlerinizden çok ilham alıyorum. Benim Allah'a olan inancımı büyük ölçüde artırdılar. Eserlerinizin İngilizce olanlarının tümünü satın almak istiyorum. Bunun için bana yol gösterebilir misiniz?
Shamil Khan - İngiltere

Tüm Müslüman kardeşlerime selam. Burası, benim farklı düşünmemi ve gerçeği görmemi sağlayan hayranlık uyandırıcı bir sayfa. Yazara böyle bir internet sitesi hazırladığı ve insanların hayatlarını değiştirdiği için teşekkürler. İnşaAllah çok daha fazla insan gerçeği kavrayacaktır. Allah'tan başka İlah yoktur ve Hz. Muhammed (sav) O'nun Elçisidir. 
Noor-nahar Hoque - İngiltere

Kardeşimiz Harun Yahya'yı tanımanın bana ne kadar mutluluk verdiğini sizlere anlatamam. Ben Katolik bir aileden geliyorum Elhamdülillah 7 sene evvel Müslüman oldum. Benim gerçeği bulmamda Harun Yahya'nın makalelerinin çok büyük yardımı oldu.
Jalil Al Biruani - Peru

Merhaba. İsmim Amir Afridi. Pakistanlıyım. Eserinizi gördüm ve inanın ki hayatımda ilk defa böyle bir çalışma gördüğüm için gözlerime inanamadım. Televizyonda sadece dolaşırken Indus Vision kanalında sizin programınıza rastladım. Böyle bir çalışmanın İslam için yapılabileceğini tahmin edemezdim. Çünkü bugün gördüğümüz sadece bazı sıkıcı programlar televizyonda ve okumayacağımız kitaplar... Yirmiiki yaşındayım ve okuduklarımdan dolayı iki tane problemim vardı ve artık Hz. İsa'nın yeryüzüne bir daha geri gelmeyeceğine ve her canlının evrim sürecinden geçtiğine inanmaya başlamıştım. Ancak programda sizin internet sitenizi not ettim ve benim konumla ilgili bazı kitapları bilgisayarıma yükledim. Harun Yahya'ya nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Hz. İsa ve Darwinizm konusunda kitaplarını okudum. Beni tam olarak değiştirdiler diyebilirim. Eserleri mükemmel. İlk olarak size ve arkanızdaki ekibe teşekkür ederim. Lütfen bana İslam için ne yapabilirim söyleyin. Ve son olarak lütfen Harun Yahya'ya benden bahsedin. Eserleri ile nasıl bir insanı Müslüman yaptığını anlatın. Bir insan yaptıklarınızın karşılığını veremez sadece Allah verir. Allah sizi korusun. Hayranınız ve köleniz Amir Afridi
Amir Afridi - Pakistan

Muhterem mümin kardeşlerimiz. Rusya'da yaşayan Müslüman kardeşler adına size yürek dolusu selamlar gönderiyoruz.

Yetmiş yıllık komünizm zulmünden kurtulduktan sonra Rusya'da yaşayan Müslümanlar kendi kimliklerini buldular. İslam'ın ve Müslümanca yaşamanın ne olduğunu anladılar. Ama, imanı kuvvetlendirmek için yeterli bilgiler ve bilge kişiler bulunmadığı için, Rusya Müslümanları çok çileli günler yaşadı. Allah'a hamdu senalar olsun sizin kitaplar Rusça'ya tercüme edildikten sonra, insanlar imanlarını ilmi deliller ışığında kuvvetlendirmeye başladılar. Gayrimüslim kişiler kitaplarınızı okuduktan sonra İslam'ı kabulleniyor, İslam hakkında önyargıları bulunan (etnik) Müslümanlar ise önyargılarının ne kadar yanlış olduğunu anlıyorlar... Allah Celle-Celaluhu sizi bu insanlara bir hidayet vesilesi olarak göndermiş, kitaplarınızın Rusça'ya tercümesi de insanların aydınlanma ve hidayete gelme vesilesi olmuştur. Eserlerinizdeki ihlas ve samimiyet kalbleri aydınlatıyor, yıllarca birikmiş kirleri silip atıyor ve nurlandırıyor. Rusya'da İslam'ı kendine hayat tarzı edinen kişilerin sayısı günden güne artmakta, bunun yanı sıra İslam'ı kendi amaç ve çıkarlarında kullanan kişiler de az değil. Bu yazdıklarımız şikayet mahiyetinde değil, sadece İslam camiasını aydınlatmak maksadıyladır. Rusya'da yaşayan Müslümanlar olarak bizim İslami literatüre ihtiyacımız belki de diğer ülkelerden daha fazladır. Rusça elimizde bulunan literatür ya çok az bilgi içeriyor ya da tercüme hataları bulunmaktadır. Şu an Arap ülkelerinde tahsil görmüş arkadaşlar maddi sıkıntı yüzünden büyük şehirlere göç etmekte, oralarda camilerde ve medreselerde ders vermektedir. Başkırdistan, doğasıyla zengin fakat fakir bir cumhuriyettir. Müslüman camialar maddi sıkıntı yüzünden İslami eğitim verememekte veya yüklenen ağır vergiler yüzünden kısa bir süre içinde kapatılmaktadır. Elimizde bulunan literatürü değerlendirerek insanları aydınlatmaya çalışıyoruz. Ancak hizmetimizi daha canlı tutmak ve daha geniş kitlelere yaymak icin sizden yardımda bulunmanızı rica ediyoruz. Mümkünse bize Rusça tercüme edilmiş eserlerinizden, video ve ses kasetlerinizden göndermenizi istirham ediyoruz. Burada, Turkiye'de eğitim alan Azeri bir din kardeşimiz var ve onun sayesinde bazı Türkçe eserleri okuyup anlamaktayız. Rusça'ya tercüme edilmemiş Türkçe eserlerinizi de gönderirseniz memnun oluruz. Sizden bir daha rica ediyoruz, bizi yanlış anlamayın, bizi anlayışla karşılayın.

Şimdiden herşey için size derin teşekkürlerimizi ve saygılarımızı bildiriyoruz. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.
Biktashev Ilgız (Abdulhakk) - Rusya

Burnley, İngiltere'den bu mesajı yazıyorum. Harun Yahya'nın eserleri bana ilham veriyor. Ne var ki bir süre önce doğru yoldan ayrılmıştım. Harun kardeşimizin internet sitesi sayesinde yeniden doğru yola yöneldim. Kendisini şahsen tanımayı ve ona teşekkür etmeyi çok istiyorum. Allah razı olsun.
Sami - İngiltere

İslam dinini kabul eden biri olarak bana bu site tavsiye edildi. Bu gerçekten harika bir site ve harika bilgilerle dolu. Harun Yahya, İslam'a dönüş sürecimi kesinlikle çok kolaylaştırdı.
Joshua Wilson - İngiltere

Sizin kitaplarınızı okumak benim inancımı artırıyor. Allah sizi korusun.
Mahmoud Bello / Nijerya

 

Assalamu Alaykum wa  Rahmatullahi wa Barakatuhu!!!

Ben sonradan Müslüman olmuş bir kişiyim. Buradaki Müslümanlar olarak din ahlakını anlatma çalışmalarınızdan dolayı sizi  tebrik etmek istiyoruz.
Abdul Latyf Leiff Nathan    A. Mendoza - Filipinler

Siteniz, içindeki bilgilerle birlikte gerçekten harika. Yeni Zelanda'da Harun Yahya'nın eserlerini okuyan ve öğrenen pek çok Müslüman var. Eserler son derece çağdaş ve günümüz dünyası için çok gerekli. Ben aynı zamanda Harun Yahya'nın hayat hikayesini de okudum ve başına gelenlerden dolayı şaşırdım. İnşaAllah gerçek her zaman ortaya çıkacaktır. Sizleri temin ederim ki eğer gelecekte Harun Yahya'ya karşı böylesine girişimlerde bulunulursa, Yeni Zelanda'da bizler kendisine destek için hazırız... Sizin kitaplarınızı okuyan pek çok genç arkadaşım, hemen dinlerine ilgi duymaya başladılar ve dinimizin yayılmasına yardımcı olmak için çalışmalara başladılar. Kalem her zaman kılıçtan keskindir ve doğru olan her zaman yanlış olanı yenecektir. Bu, Allah'ın adetullahıdır. Yazmaya devam edin Harun Yahya. Allah sizi korusun. Ayrıca lütfen bütün eserlerinizi tüm dillere çevirtin böylelikle gezegenimizin her köşesindeki insanlara bu eserler ulaşsın.   
Zaid - Yeni Zelanda

Harun Yahya hayatımda gördüğüm en iyi ve en güçlü Müslüman. Allah bize daha çok Yahya'lar versin, biz Müslümanlar da daha iyi düşünüp karar verebilelim. Harun Yahya'nın kitaplarını çok sık okuyorum. Ben ve arkadaşlarım kendisinin çalışmalarını yaymak için elimizden geleni yapıyoruz. O benim hayatımdaki ideal insan. Hayatla mücadele şekli, sürekli Allah'a şükredişi Müslüman olmamdan dolayı gurur duymamı sağlıyor ve bana müthiş bir yaşama azmi veriyor... Size teşekkür ederim Harun Yahya...
Rehan AbdulAziz   Suudi Arabistan

İnsanların, özellikle de gayrimüslimlerin gözlerini İslam'ın gerçek anlamına açtınız ve insanlara barışı, birliği ve birbirlerine saygı duymayı öğrettiniz. Umarım ki bir gün tüm insanlar, ırkları, renkleri ve inançları ne olursa olsun tek İlah olan Allah'a iman edecekler ve ancak bu şekilde gerçek barışa kavuşabileceğiz.
Hamida -  İngiltere

Allah'a şükürler olsun. Elhamdullilah. Harun Yahya'nın kitapları ve websitesi harika. Mutsuz ve şüpheler içinde olduğum günleri hatırlıyorum. Ancak Harun Yahya'nın kitaplarını okumak gerçekleri görmemi sağladı ve bana büyük faydası dokundu. Allah sizi mükafatlandırsın. Böyle asil bir görevi üstlenmiş sizin gibi biri olmasından dolayı mutluluk duyuyorum, inşaAllah bu çalışmalar daha da çok insanın aydınlanmasına vesile olur. Dünyaya barış egemen olsun!
Aisyah - Öğrenci- Brunei

Ben İsveç'ten bir öğrenciyim. Bizim orta okulda okuduğumuz şeyler burada okuduklarımızın veya seyrettiklerimizin tamamen tersi şeyler! Bizlerin okulda öğrendiğimiz şeylerin düşüncelerimiz üzerinde büyük bir etkisi oluyor... Ben de Charles Darwin'in ideolojisinin doğru olduğuna inananlardan biri olacaktım. ama sizin web      sitenizi ziyaret ettiğim zaman çok büyük bir farklılık dikkatimi çekti! Daha önceleri inançlı birisi değildim. Ama şimdi değiştim ve artık Allah'ın varlığından  kesinlikle eminim! Benim değişmeme siz vesile oldunuz ve gerçeği görmeye başlamama yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim!!!
Lia  - İsveç

Bu web sitesi karanlık gökyüzündeki bir yıldız. Yaratıcımız Allah'ı çok daha iyi tanımamıza yardımcı olduğunuz için Allah sizden çok razı olsun. Allah sizi korusun.
Hamid- Rabat, Fas

Harun Yahya'nın kitaplarını herkes okumalı ve bu dünyadaki amacımızın farkına varmalıdır. İmanımız dışında bu dünyayla ilgili hiçbir şeyin önemi yoktur. Tek İlah Allah'tır.
Jaska - Öğrenci - Bosna Hersek

Selamun Aleykum. Ben 17 yaşındayım. Adnan Bey size gerçekten hayranım. Benim ve benim gibi birçok insanın hayatını değiştirdiniz! Ben sizin gibi bir anlayışa ve açık bir zihniyete sahip bir insan görmedim. Sizin gerçek bir hayranınızım ve bir gün sizinle tanışmayı ve sizinle çalışmayı gerçekten çok istiyorum. Allah sizi korusun, Allah sizi korusun, Allah sizi korusun.
Ezrin Anuar - Öğrenci - Malezya

Selamlar. Sitenizi (www.harunyahya.com)çok ilgi çekici buluyorum. Siteniz tamamen yaşamdaki hedeflerimi değiştirdi. Hiçbir zaman ahiret hayatımı düşünmezdim, benim için hayat gördüğüm ve sahip olduğum şeylerdi. Doktor olmayı ve sadece para, para ve para kazanmayı istiyordum. Ancak DÜNYA HAYATININ GERÇEĞİ adlı kitabınızı okuduktan sonra hiçbir zaman asla parayla mutlu olamayacağımı anladım. Ben de param da ölümlüyüz. Daha önceleri bu dünyada arabam, evim, ünüm, zenginliğim olduğu için gururlanırdım. Kendimi dünyanın en iyi insanı zannederdim. Artık aynı insan olmadığım için çok mutluyum. Hayatımın tamamını değiştirmemde sitenizin çok büyük bir etkisi oldu. Bu sitenin en iyi özelliklerinden biri herşeyin ücretsiz olması. Herşeye kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Allah sizi ve yanınızdakileri mükafatlandırsın. Tüm insanlığa mesajım şu: bu siteyi okuduğunuzda sadece bu siteyi övmekle ve takdir etmekle kalmayın, burada yazanları hayatınıza uygulayın. Eğer sadece okumak için okursanız ve iyi bir site olduğunu söyleyip bırakırsanız, o zaman faydalanamazsınız. İslam ahlakını tüm hayatınızda uygulamalısınız, çünkü Kuran ahlakından başka iyi bir yaşam şekli yoktur.  
Muhammad Ali - Üniversite Öğrencisi- Pakistan

Kuvvetli bir şekilde inanıyorum ki, kitaplarınızı internet üzerinden yayınlayarak, insanları İslam prensipleri ve öğretileri üzerine eğitmek konusundaki gerçek amacınızı göstermiş bulunuyorsunuz. Dualarım sizinle ve sizin gibi hayatın gerçek amacını yerine getirenlerle birlikte.  
Maha - Kanada

Size teşekkür ederim Sayın Harun Yahya. Tıpkı vücudun hayatta kalmak için besine ihtiyaç duyması gibi, ruhun da hayatta kalmak ve gerçekten mutlu olabilmek için bilgiye ihtiyacı vardır, İslam'la ilgili bilgiye!! Çalışmalarınız için size çok teşekkür ederim. Allah sizi ve bu çalışmaların gerçekleşmesinde emeği olan herkesi hem bu dünyada hem de öbür dünyada ödüllendirsin İnşaAllah.
Khalid Azahaf  - Hollanda

Size bu siteyi yaptığınızdan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu site gerçekten İslam hakkında benim aklımı açtı ve İslam'ı daha önce bilmediğim bir şekilde görebilmemi sağladı. Kur'an'daki hikmeti ve bilimsel gerçekleri daha önce hiç bilmiyordum. Çalışmalarınızdan dolayı Allah sizden razı olsun! Bu amacın yayılmasını sağlamak için bizlerin de harekete geçmemiz, bir tür işbirliği yapmamız ve bir şekilde tek vücut olmamız gerektiğine inanıyorum.
Sajjad Daudzai - Pakistan

Hazırladığınız mükemmel web sitenizden dolayı Allah sizden razı olsun. Web sitenizde yer alan filmler tahmin edilenin de ötesinde çok sayıda insanı İslam dinine yönlendiriyor. Dinin hayrına olmak üzere yürütülen, şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel çalışma.
Omar N.  - Bangladeş

MaşaAllah, kitaplarınızı okuduktan ve videolarınızı izledikten sonra her şey kafamda çok netleşti. Allah hem bu dünyada hem ahirette size mutluluk versin inşaAllah. Yaşadığım ülke olan Fransa'da ve inşaAllah Almanya'da bu gerçekliği yaymak için sizin eserlerinizden faydalanacağım. Sizin kaynaklarınızı kullanarak çıktığım bu yolda Allah yardımcım olsun inşaAllah. Fransa'ya gelmeden önce Müslüman bir ailede doğmuş olan bir kişiyim, buradaki insanların yaşam tarzından çok bunalmıştım, bu sırada Allah sizin eserleriniz yoluyla doğru yolu bulmamı sağladı. Şimdi çok rahatım , huzur doluyum ve ruhen çok mutluyum. Buradaki milyonlarca insan gibi bir ateist olan eşim de şimdi Müslüman oldu, artık Hak yolda. Allah her iki alemde de size tüm mutlulukları bahşetsin inşaAllah. Hak dine böyle mükemmel bir şekilde destek çıkan tüm vakıf üyelerinize de dua ediyorum.
Syed Asim Ali - Pakistan

Harun Yahya'nın web sitesi ve kitapları muhteşem. Harun Yahya'nın web sitesinden bir çok kitap okuma fırsatım oldu. Bu sayede çok çeşitli bilgiler edinerek Allah'a yakınlaştığımı hissettim. Allah sizden razı olsun.
Kamarulzaman Bin Mohd   Halil / 34 - Malezya

Harun Yahya'nın çalışmalarından büyük bir ilham alıyorum. Benim için yüzyılın en büyük düşünürü. Onu tüm zamanların en mükemmel insanı olarak görüyorum. Beni tamamen evrim teorisinin En Büyük Yalan olduğuna ikna etti. Çok belgesel seyrettim ancak sizinkilerin etkisi çok büyük. 
Thato T. (19 yaşında)  - Botswana

Az önce evrim teorisi hakkındaki videonuzu izledim ve evrim teorisinin ne kadar yanlış olduğunu anladım. Filmden büyük zevk aldım. Şimdi evrimin ne kadar yanlış olduğunu ve herşeyi Allah'ın yarattığını göstermek için yeni bilgilere sahibim. Allah sizden razı olsun.
J. Beck - ABD

İsmim Sunith. Hintliyim. Şu anda Kerala'da yaşıyorum. Harun Yahya'nın web sitesini defalarca ziyaret ettim. Mükemmel bir site ve bana  gururla "BEN MÜSLÜMANIM" demeyi öğretti. Bu çalışmalarınızdan dolayı Allah sizden razı olsun. Bundan sonra yürüteceğiniz çalışmalarınız için size dua ediyorum.
Sunith.K.S. - Hindistan

Selamun aleykum! Bu siteyi bulduktan sonra ne kadar mutlu olduğumu site anlatamam. Benim hayatımı değiştirdi. Her zaman bilim ve İslam'ı bir arada bulmak istiyordum. Harun, Allah seni korusun, çünkü bütün müslümanların yapması gereken, doğru olan şeyi yapıyorsun. Bazı müslümanların, müslümanlar ve İslam için bu kadar harika şeyler yapmayı düşünebilmiş olduğu için çok mutluyum. Bir kez daha, Allah sizden razı olsun ve sizi korusun, çalışmalarınızı ve gayretlerinizi en yüksek onurla onurlandırsın. Lütfen daha çok filmlerinizi ve kitaplarınızı Arapçaya çevirin. Teşekkürler.
Zeinab - ABD

Önceden İslam'la ilgili bilgim yoktu, sonra internete girmeye karar verdim ve bu siteden ve diğer İslami sitelerden öğrenebildiğim kadar fazla şey öğrenmeye çalışıyorum. Dininize karşı saygı beslemeye başladım, ve dininize hayranlık duydum. Bu harika internet sayfası için teşekkür ederim!
Veronica - ABD

Teşekkürler Adnan Oktar, tüm çalışmalarınız mükemmel. Hayatı çok netleştiriyor. Allah'dan amaçlarınıza ulaşmanız için yardım etmesini dilerim.
Soufiane Bouhafs  - Fas

Kitaplarınızdan ve filmlerinizden ciddi şekilde etkilendim, Allah size yardım etsin ve sizi Batı dünyasının kötülüklerinden korusun. Allah sizi korusun. Güzel çalışmalarınıza devam edin.
SANI AHMAD YAUTA - Nijerya

Bu şu ana kadar gördüğüm en doğru internet sayfası. Allah birdir.
Marcos - Brezilya

 

Rabbimi sizin yardımınızla tanıdım. Ne kadar büyük bir güzellik bu. Benim kalbimde Allah'a karşı sevgi yarattınız. Allah'ı düşündüğüm zamanlarda sizi de her zaman hatırlayacağım. Allah sizden milyonlarca kez razı olsun, insanı kendi kalbiyle tanıştırıyorsunuz. Selamun aleykum.
Talha Khan - Pakistan

Harika, teşekkürler. Bu sayfayı çok seviyorum. İslam'dan korkanların bilmesi gereken şeyler bu sayfada var. Allah sizi korusun.
John - ABD

Benim emailime her zaman bilgi dolu emailler göndermenizi istiyorum, sizin göndereceğiniz bilgilere her zaman ihtiaycım var, sevgili dostum.
ibraheem aliyu bin mohammed - Nijerya

internet sayfanız, birlik mesajınız ve inançlarımız arasında ortak bir zemin arayışınız için teşekkür ederim. Bu güzel çalışmalarınıza devam edin.
Dan Malane - ABD

Çalışmalarınızı seviyorum, imanımı güçlendiriyor.
Imran - Norveç

 

Esselamun Aleyküm,
NED üniversitesi mühendislik ve teknoloji bölümü öğrencisiyim. Bu harika siteyi referans kütüphanemizde sunulmuş bulunan kitaplar yoluyla buldum. Sayın Harun Yahya'nın bütün çalışmalarını gerçek anlamda çok seviyorum. Yazılan her kelime benim için şaşkınlık uyandıracak kadar güzel ve bu kelimelerin tümü İslam'a olan inancımı artırıyor. Allah sizi korusun.
Yasir - Pakistan 

 

 

 

Diğer Siteler - Email - Üye Ol

TÜRKÇE KURAN-I KERİM - BİZE DESTEK OLUN - KİTAPLAR - FİLMLER
MAKALELER
- HADİS KÖŞESİ
- DÜNYADAN YANKILAR